O NAS

Szanowni państwo!

Nasza firma zajmuje się wynajmem samochodów osobowych, busów osobowych, aut dostawczych i autolawet. Posiadamy w ofercie przyczepy laweta, oraz przyczepę reklamową gdzie można zainstalować baner. Ponadto prowadzimy również sprzedaż aut osobowych oraz największą myjnię bezdotykową w Kutnie. Odwiedzając nas znajdą Państwo wszystkie usługi motoryzacyjne w jednym miejscu.

Wynajmowane samochody posiadają pełen pakiet ubezpieczeń, a ich stan techniczny jest regularnie sprawdzany. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów w każdym aucie jest zamontowana klimatyzacja aby podróż była komfortowa. Staramy się dopasować konkretne usługi do indywidualnych potrzeb i preferencji naszego klienta.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu samochodów na okres krótko lub długoterminowy chętnie doradzimy wybór marki i modelu auta. Oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm , wypożyczamy również samochody jako auta zastępcze. Istnieje możliwość wynajęcia pojazdu wraz z kierowcą jak również bezpłatny transport samochodu w wybrane miejsce na terenie miasta.

Mamy doświadczenie i wiemy, jak powinien wyglądać wynajem aut, dlatego wciąż rozbudowujemy flotę wypożyczalni o kolejne modele.
Cena wypożyczenia uzależniona jest od okresu najmu, typu pojazdu oraz opcjonalnego wyposażenia.

30+

Aut do wypożyczenia

10+

Marki aut

102k

Recenzje

120k

Klienci

Wypożyczalnia - Komis - Myjnia

Oprócz wypożyczalni samochodów, świadczymy również inne usługi. U nas wynajmiesz auto z kierowcą, zorganizujemy transfer lotniskowy, czy pomożemy Ci w przeprowadzce. U nas kupisz samochód jak również możesz skorzystać z myjni bezdotykowej. Zapraszamy na DUDKI 11.

Potrzebujesz pomocy przy wynajmie samochodu?
Zadzwoń do nas: (+48) 662 837 836